Hotel ELBA ***

Drodzy goście,

Zapraszamy do Restauracji TRIO (czynna pon.-piątek) od 13:00 do 21:00

W weekendy prosimy o uprzedni kontakt tel.

z uwagi na organizowane przyjęcia.

______________________________________________________________________

Oferta dotycząca Wigilii firmowych oraz organizowanych cateringów

na Święta Bożego Narodzenia będzie dostępna od 8 listopada br.

______________________________________________________________________

 Uprzejmie informujemy, że kontakt tel. + 48 505-131-001 będzie aktywny do 24.10.br.W terminie od 25.10.br do 30.10.br. prosimy o kierowanie zapytań na adres mailowy: recepcja@elbahotel.pl Na wszystkie zapytania o przyjęcia / konferencję odpowiemy maks. do wtorku 2.11.br. bądź wcześniej.

______________________________________________________________

Planujesz wesele w 2022 lub 2023 roku?

Nowoczesna sala bankietowa w Ostrołęce w Elba Hotel*** z profesjonalnym oświetleniem oraz hotelem. Dodatkowo dostępny dla Gości ogród z altaną.Gwarantujemy pyszne jedzenie oraz profesjonalną obsługę kelnerską Elba Hotel*** Ostrołęka 07-401, Aleja Wojska Pol. 30

Zapraszamy również do rezerwacji sali na wszelkie przyjęcia okolicznościowe m.in.: chrzciny, urodziny, spotkania biznesowe, konferencje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________

INFORMUJEMY, że firma ELBA TRIO S.C. skorzystała z programu rządowego "TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA FIRM MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM. PODMIOTEM UDZIELAJĄCYM WSPRACIA JEST POLSKI FUNDUSZ ROZWOJU.

Rezerwacja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELBA-TRIO S.C. w celach obsługi rezerwacji i realizacji usługi noclegowej.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez ELBA-TRIO S.C. za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Restauracja

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Restauracji TRIO, czynnej w godzinach 13:00-21:00 oraz do Baru czynnego całodobowo. Restauracja otwarta jest zarówno dla Gości hotelowych jak i indywidualnych.

 

Elba Hotel jest idealnym miejscem na zorganizowanie wszelkich przyjęć okolicznościowych tj. wesel, komunii, chrzcin, spotkań biznesowych oraz innych imprez. Przestronna i nowocześnie urządzona sala posiada wydzielony parkiet oraz bardzo oryginalne oświetlenie. Dodatkowo, jest możliwość wynajęcia komfortowo urządzonych pokoi hotelowych dla Gości.

Poznaj nasze MENU
a wolnym czasie...

Naturalna przyroda, ciekawe miejsca i obiekty do odwiedzenia oraz niezwykle gościnni ludzie, to tylko niektóre z cech, które charakteryzują Ostrołękę i jej okolice. W mieście znajduje się między innymi aqua park, kino z dwiema salami 3D, kręgielnie, liczne muzea i zabytkowe budynki, które warto odwiedzić. Hotel Elba usytuowany jest niespełna 3,3 km od centrum Ostrołęki co stanowi idealny punkt docelowy dla podróżników mogących w pełni korzystać z uroków miasta.

Recepcja Hotelu Elba jest do dyspozycji gości w celu uzyskania informacji o wszelkich aktualnych wydarzeniach kulturalnych czy uroczystościach odbywających się w Ostrołęce.