Hotel ELBA ***

Drodzy Goście,

Z uwagi na rezerwację całego obiektu, w dniu dzisiejszym (1/08/br.)

#RestauracjaTRiO pozostaje nieczynna. Zapraszamy od jutra :)

 

 

Zapraszamy do Restauracji TRiO!

Otwarta w Hotelu Elba w godz. 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku.

Zapewniamy stoliki i strefę wypoczynkową z kanapami na zewnątrz pod altaną :)

W weekendy prosimy o wcześniejszy kontakt:

 

Rezerwacja: tel. (29) 769 10 99 , recepcja@elbahotel.pl

Rezerwacja przyjęcia, konferencje: kom. 505-131-001 , kniewiarowska@elbahotel.pl

______________________________________________________

Planujesz wesele w 2021 lub 2022 roku?

Nowoczesna sala bankietowa w Ostrołęce w Elba Hotel*** dla 180 osób z profesjonalnym oświetleniem oraz hotelem dla ponad 70 Gości. Dodatkowo dostępny nowoczesny ogród z altaną i miejscem do wypoczynku dla Gości :)

Gwarantujemy pyszne jedzenie oraz profesjonalną obsługę kelnerską Elba Hotel*** Ostrołęka 07-401, Aleja Wojska Pol. 30

Nie zwlekaj, sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj!

Kontakt e-mail kniewiarowska@elbahotel.pl kom. 505-131-001

Zapraszamy również do rezerwacji sali na wszelkie przyjęcia okolicznościowe m.in.: chrzciny, urodziny, komunie, spotkania biznesowe, konferencje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________

INFORMUJEMY, że firma ELBA TRIO S.C. skorzystała z programu rządowego "TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA FIRM MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM. PODMIOTEM UDZIELAJĄCYM WSPRACIA JEST POLSKI FUNDUSZ ROZWOJU.

Rezerwacja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELBA-TRIO S.C. w celach obsługi rezerwacji i realizacji usługi noclegowej.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez ELBA-TRIO S.C. za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Restauracja

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Restauracji TRIO, czynnej w godzinach 13:00-21:00 oraz do Baru czynnego całodobowo. Restauracja otwarta jest zarówno dla Gości hotelowych jak i indywidualnych.

 

Elba Hotel jest idealnym miejscem na zorganizowanie wszelkich przyjęć okolicznościowych tj. wesel, komunii, chrzcin, spotkań biznesowych oraz innych imprez. Przestronna i nowocześnie urządzona sala posiada wydzielony parkiet oraz bardzo oryginalne oświetlenie. Dodatkowo, jest możliwość wynajęcia komfortowo urządzonych pokoi hotelowych dla Gości.

Poznaj nasze MENU
a wolnym czasie...

Naturalna przyroda, ciekawe miejsca i obiekty do odwiedzenia oraz niezwykle gościnni ludzie, to tylko niektóre z cech, które charakteryzują Ostrołękę i jej okolice. W mieście znajduje się między innymi aqua park, kino z dwiema salami 3D, kręgielnie, liczne muzea i zabytkowe budynki, które warto odwiedzić. Hotel Elba usytuowany jest niespełna 3,3 km od centrum Ostrołęki co stanowi idealny punkt docelowy dla podróżników mogących w pełni korzystać z uroków miasta.

Recepcja Hotelu Elba jest do dyspozycji gości w celu uzyskania informacji o wszelkich aktualnych wydarzeniach kulturalnych czy uroczystościach odbywających się w Ostrołęce.