Hotel ELBA ***

Szanowni Goście,

w związku z sytuacją dotyczącą zagrożenia epidemicznego, dbając o bezpieczeństwo Gości oraz pracowników, z przykrością oświadczamy, że obiekt Elba Hotel*** z przyczyn od nas niezależnych zostaje zamknięty od 15 marca do 11 kwietnia br. W sprawach pilnych: Recepcja tel. 29 769 10 99. Na biężąco będziemy informować o zmianach na stronie internetowej oraz funpage'u FB/ElbaHotelOstroleka

--------------------------------------------------------------

Planujesz wesele w 2020 lub 2021 roku?  Zapraszamy,

Nowoczesna sala bankietowa w Ostrołęce w Elba Hotel*** do 180 osób z profesjonalnym oświetleniem oraz hotelem z możliwością noclegu w komfortowych pokojach dla ponad 70 Gości weselnych!

Gwarantujemy pyszne jedzenie oraz profesjonalną obsługę kelnerską Elba Hotel*** Ostrołęka 07-401, Aleja Wojska Pol. 30

Nie zwlekaj, sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj!

Przyjęcia weselne: Kontakt: +48 505 131 001

Zapraszamy również do rezerwacji sali na wszelkie przyjęcia okolicznościowe m.in.: chrzciny, urodziny, komunie, spotkania biznesowe, konferencje.

Rezerwacja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELBA-TRIO S.C. w celach obsługi rezerwacji i realizacji usługi noclegowej.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez ELBA-TRIO S.C. za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Restauracja

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Restauracji TRIO, czynnej w godzinach 14:00-22:00 oraz do Baru czynnego całodobowo. Restauracja otwarta jest zarówno dla Gości hotelowych jak i indywidualnych. PROMOCJA! Zestaw obiadowy za 25zł (Zupa + II danie + napój) Zapraszamy! Codziennie inna propozycja dania dnia.

Elba Hotel jest idealnym miejscem na zorganizowanie wszelkich przyjęć okolicznościowych tj. wesel, komunii, chrzcin, spotkań biznesowych oraz innych imprez. Przestronna i nowocześnie urządzona sala posiada wydzielony parkiet oraz bardzo oryginalne oświetlenie. Dodatkowo, jest możliwość wynajęcia komfortowo urządzonych pokoi hotelowych dla Gości.

Poznaj nasze MENU
a wolnym czasie...

Naturalna przyroda, ciekawe miejsca i obiekty do odwiedzenia oraz niezwykle gościnni ludzie, to tylko niektóre z cech, które charakteryzują Ostrołękę i jej okolice. W mieście znajduje się między innymi aqua park, kino z dwiema salami 3D, kręgielnie, liczne muzea i zabytkowe budynki, które warto odwiedzić. Hotel Elba usytuowany jest niespełna 3,3 km od centrum Ostrołęki co stanowi idealny punkt docelowy dla podróżników mogących w pełni korzystać z uroków miasta.

Recepcja Hotelu Elba jest do dyspozycji gości w celu uzyskania informacji o wszelkich aktualnych wydarzeniach kulturalnych czy uroczystościach odbywających się w Ostrołęce.