Hotel ELBA ***

Z przyjemnością zorganizujemy Twoje wymarzone przyjęcie! Zapraszamy do rezerwacji terminów na m.in. wesela, chrzciny, urodziny i inne. W obiekcie dostępne 3 sale, które możemy komfortowo dopasować do ilości Gości na Twoim przyjęciu. W celu poznania i dopasowania indywidualnie oferty zachęcamy do umówienia się na spotkanie pod nr kom. 505-131-001.

W razie ograniczonego kontaktu prosimy o przesyłanie zapytań drogą mailową kniewiarowska@elbahotel.pl  lub recepcja@elbahotel.pl

___________________________________________________________________

Planujesz wesele w 2022 lub 2023 roku?

Nowoczesna sala bankietowa w Ostrołęce w Elba Hotel*** z profesjonalnym oświetleniem oraz dużą bazą hotelową. Dodatkowo dostępny dla Gości ogród z altaną.Gwarantujemy pyszne jedzenie oraz profesjonalną obsługę kelnerską

Elba Hotel*** Ostrołęka 07-401, Aleja Wojska Pol. 30

Zapytaj o dostępny termin: kom. 505-131-001, kniewiarowska@elbahotel.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________

INFORMUJEMY, że firma ELBA TRIO S.C. skorzystała z programu rządowego "TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA FIRM MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM. PODMIOTEM UDZIELAJĄCYM WSPRACIA JEST POLSKI FUNDUSZ ROZWOJU.

Rezerwacja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELBA-TRIO S.C. w celach obsługi rezerwacji i realizacji usługi noclegowej.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez ELBA-TRIO S.C. za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Restauracja

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Restauracji TRIO, czynnej w godzinach 13:00-21:00 oraz do Baru czynnego całodobowo. Restauracja otwarta jest zarówno dla Gości hotelowych jak i indywidualnych.

 

Elba Hotel jest idealnym miejscem na zorganizowanie wszelkich przyjęć okolicznościowych tj. wesel, komunii, chrzcin, spotkań biznesowych oraz innych imprez. Przestronna i nowocześnie urządzona sala posiada wydzielony parkiet oraz bardzo oryginalne oświetlenie. Dodatkowo, jest możliwość wynajęcia komfortowo urządzonych pokoi hotelowych dla Gości.

Poznaj nasze MENU
a wolnym czasie...

Naturalna przyroda, ciekawe miejsca i obiekty do odwiedzenia oraz niezwykle gościnni ludzie, to tylko niektóre z cech, które charakteryzują Ostrołękę i jej okolice. W mieście znajduje się między innymi aqua park, kino z dwiema salami 3D, kręgielnie, liczne muzea i zabytkowe budynki, które warto odwiedzić. Hotel Elba usytuowany jest niespełna 3,3 km od centrum Ostrołęki co stanowi idealny punkt docelowy dla podróżników mogących w pełni korzystać z uroków miasta.

Recepcja Hotelu Elba jest do dyspozycji gości w celu uzyskania informacji o wszelkich aktualnych wydarzeniach kulturalnych czy uroczystościach odbywających się w Ostrołęce.