Pokoje

Hotel ELBA*** dysponuje starannie zaprojektowanymi, komfortowo wyposażonymi pokojami,  wśród nich dostępne są pokoje 1, 2 oraz 3 osobowe. Oferujemy pokoje typu Standard, Superior oraz De luxe, które cechuje przestrzenność, funkcjonalność a wraz z pięknie urządzonym wnętrzem tworzą znakomite miejsce do wypoczynku.

System elektronicznych kart-kluczy hotelowych umożliwia nowoczesne zarządzanie hotelem, a dla gości jest wygodnym rozwiązaniem, gwarantującym odpowiednie bezpieczeństwo. Na terenie całego Hotelu dostępny jest bezpłatny, bezprzewodowy Internet WiFi. Do dyspozycji Gości jest dostępny duży parking również bez dodatkowej opłaty.

Śniadanie, duży ogrodzony i monitorowany parking oraz szybkie WiFi wliczone są w cenę pokoju.

Przy rezerwacjach grupowych bądź współpracy gwarantujemy zniżki.

1-osobowy Standard
259,00 PLN

Pokoje typu Standard z pojedynczym łóżkiem. Wyposażone w eleganckie meble i wygodne łóżka stwarzają komfortowe warunki zarówno do pracy, jak i wypoczynku. Śniadanie, duży ogrodzony i monitorowany parking, szybkie WiFi zawarte w cenie pokoju.

 

2-osobowy Standard
299,00 PLN

Pokój 2-osobowy Standard posiada dwa oddzielne łóżka o wymiarach 90cm x 200cm. Pokój zajmuje powierzchnię 18m2. Śniadanie, duży ogrodzony i monitorowany parking oraz szybkie WiFi zawarte w cenie pokoju.

2-osobowy Superior Double
339,00 PLN

Posiada jedno podwójne łóżko o wymiarach 180cm x 200cm.  Zajmuje powierzchnię  30m2  i posiada funkcjonalne umeblowanie z wygodną przestrzenią do pracy i kącikiem kawowym. Śniadanie, duży ogrodzony i monitorowany parking oraz szybkie WiFi zawarte w cenie pokoju.

2-osobowy Superior Twin
339,00 PLN

Posiada dwa pojedyncze łóżka o wymiarach 90cm x 200cm.  Zajmuje powierzchnię  30m2  i posiada funkcjonalne umeblowanie z wygodną przestrzenią do pracy i kącikiem kawowym. Śniadanie, duży ogrodzony i monitorowany parking oraz szybkie WiFi zawarte w cenie pokoju.

1-osobowy De Luxe
319,00 PLN

Pokoje typu De Luxe z podwójnym łóżkiem typu king size o wymiarach 180cm x 200cm. Wyposażone w eleganckie meble i wygodne łóżka stwarzają komfortowe warunki zarówno do pracy, wypoczynku i kącikiem kawowym.

 

2-osobowy De luxe Twin
359,00 PLN

Posiada dwa oddzielne łóżka pojedyncze o wymiarach 90cm x 200cm. Zajmuje powierzchnię 32m2 i podzielony jest na dwie strefy; strefę snu oraz wypoczynku z dodatkowym miejscem do pracy przy biurku i kącikiem kawowym. Śniadanie, duży ogrodzony i monitorowany parking oraz szybkie WiFi w cenie pokoju.

2-osobowy De luxe double
359,00 PLN

Posiada jedno podwójne łoże małżeńskie i zajmuje powierzchnię 32m2 .Pokój podzielony jest na dwie strefy; strefę snu oraz wypoczynku z dodatkowym miejscem do pracy przy biurku i kącikiem kawowym. Śniadanie, duży ogrodzony i monitorowany parking oraz szybkie WiFi zawarte w cenie pokoju.

3-osobowy Superior
399,00 PLN

Posiada trzy komfortowe pojedyncze łóżka o wymiarach 90cm x200cm. Pokój cechuje wygodna przestrzeń do pracy oraz kącik kawowy, zajmuje powierzchnię 34m2. Śniadanie, duży ogrodzony i monitorowany parking oraz szybkie WiFi wliczone w cenę pokoju.