Restauracja i bar

  

  

 

Zachęcamy do odwiedzenia Restauracji TRiO 

od poniedziałku do piątku  w godzinach: 13:00 do 21:00. 

Rezerwacja stolika pod nr. tel. (29) 769-10-99. Zapraszamy! 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Bar czynny całodobowo.

W weekendy z uwagi na organizowane przyjęcia prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny w celu złożenia rezerwacji stolika w Restauracji TRIO pod nr (29) 769 10 99.

Restauracja otwarta jest dla Gości hotelowych oraz indywidualnych. Menu restauracji dostępne w zakładce strony głównej - po przewinięciu strony - "Poznaj nasze menu."

Elba Hotel jest idealnym miejscem na zorganizowanie wszelkich przyjęć okolicznościowych tj. wesel, komunii, chrzcin, spotkań biznesowych oraz innych imprez. Przestronna i nowocześnie urządzona sala posiada wydzielony parkiet oraz oryginalne oświetlenie. Dodatkowo, jest możliwość wynajęcia komfortowo urządzonych pokoi hotelowych dla Gości.

Zorganizujemy i zaplanujemy kompleksowo Twoje przyjęcie. To co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do klienta, dostosowanie się do jego potrzeb i możliwości. Dołożymy wszelkich starań by Twoje przyjęcie było wyjątkowe i na długo zapadło w pamięci Twoich Gości. Oferta specjalna na nocleg dla Gości weselnych (ok. 70 miejsc noclegowych). Kontakt: 505-131-001 kniewiarowska@elbahotel.pl

Zapraszamy!