Wolny czas

Naturalna przyroda, ciekawe miejsca i obiekty do odwiedzenia oraz niezwykle gościnni ludzie, to tylko niektóre z cech, które charakteryzują Ostrołękę i jej okolice. W mieście znajduje się między innymi aqua park, kino z dwiema salami 3D, kręgielnie, liczne muzea i zabytkowe budynki, które warto odwiedzić. Hotel Elba usytuowany jest niespełna 3,3 km od centrum Ostrołęki co stanowi idealny punkt docelowy dla podróżników mogących w pełni korzystać z uroków miasta.

Region kurpiowski cechują liczne rezerwaty przyrody, które z pewnością zainteresują ornitologów i botaników, mogących podziwiać niezwykłe gatunki zwierząt i roślin. Organizowane imprezy folklorystyczne takie jak Niedziela Palmowa, Wesele Kurpiowskie czy Miodobranie na stałe wpisały się w grafik imprez tego regionu. Nie należy zapominać także o skansenach, licznych muzeach, które są otwarte dla zwiedzających przez cały rok. Osoby lubiące spędzać czas na świeżym powietrzu zachęcamy do odwiedzenia ścieżek spacerowych doskonale nadających się także do biegania jak również zdobywającego coraz więcej zwolenników Nordic Walking.

Recepcja Hotelu Elba jest do dyspozycji gości w celu uzyskania informacji o wszelkich aktualnych wydarzeniach kulturalnych czy uroczystościach odbywających się w Ostrołęce.